top of page
Angielski (matura)

pt., 18 lut

|

Sala przy Kaplicy

Angielski (matura)

Praca nad częścią "mówioną" - więcej poniżej.

Registration is closed
See other events

Czas i miejsce

18 lut 2022, 16:00 – 16:45

Sala przy Kaplicy, Żurowa, Poland

Uczestnicy

O tym wydarzeniu

Boisz sie mówić po angielsku? Dołącz do nas. Język to konsekwentna nauka słownictwa i praktyka komunikacji. Będziemy pracować w małych grupach i koncentrować się na konwersacji. Zapraszamy!

Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy o wczesniejsze potwierdzenie uczestnictwa (zapisy przez stronę wydarzenia) w związku z sytuacją epidemiologiczną i wymogiem, iż w naszej obecnej sali przy Kaplicy może przebywać tylko 10-ciu uczestników.

Jezeli chcieliby Państwo wesprzeć działania Tartaku i uważają je Państwo za wartościowe,  - prosimy wg uznania złożyć donację do puszki w kaplicy. Donacja jest nieobowiązkowa.

Do zobaczenia!

*** Uczestnicy przebywajacy w dniu zajec na kwarantannie, w izolacji bądz uczestnicy zapisani na zajęcia, którzy w przeciągu 14 dni od wydarzenia mieli styczność z osobą zakażoną wirusem Covid, niestety nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu stworzenia kolejnej edycji wydarzenia, w którym nie byli w stanie uczestniczyć. Zrobimy co możemy!

bottom of page