top of page
Angielski w Tartaku (konwersacje dla dorosłych, młodzieży i maturzystów)

wt., 05 kwi

|

Sala przy Kaplicy

Angielski w Tartaku (konwersacje dla dorosłych, młodzieży i maturzystów)

Ćwiczymy komunikację w języku angielskim. Pracujemy w małych grupach. Wspieramy się i pokonujemy wewnętrzny strach. Wiesz trochę? Chcesz spróbować? Marzy Ci się nabranie płynności? Przyjdź do nas. Kiedy a jeśli nie teraz?

Bardzo przepraszamy ale rejestracja jest już niestety zamknięta
Dołącz do kolejnych wydarzeń

Czas i miejsce

05 kwi 2022, 17:00 – 17:45

Sala przy Kaplicy, Żurowa, Polska

Uczestnicy

O tym wydarzeniu

Zapraszamy dorosłych, młodzież i maturzystów na konwersacje w jezyku angielskim. 

Wszyscy którzy mają ochotę ćwiczyć język angielski lub marzyli o nabraniu plynności są mile widziani. Razem będziemy pokonywać strach przed konwersacją. Praca w małych grupach do 6 osób. 

POZIOM: Zrozumienie podstawowego słownictwa i umiejetność prostej konwersacji na zadany temat.

**Zajęcia są bezpłatne.

Prosimy o wczesniejsze potwierdzenie uczestnictwa (zapisy przez stronę wydarzenia) w związku z sytuacją epidemiologiczną i wymogiem, iż w naszej obecnej sali przy Kaplicy może przebywać tylko 10-ciu uczestników.

*** Uczestnicy przebywajacy w dniu zajęć na kwarantannie, w izolacji bądz uczestnicy zapisani na zajęcia, którzy w przeciągu 14 dni od wydarzenia mieli styczność z osobą zakażoną wirusem Covid, niestety nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu stworzenia kolejnej edycji wydarzenia, w którym nie byli w stanie uczestniczyć. Zrobimy co możemy!

Do zobaczenia! 

bottom of page