top of page
Europejski Dzień Logopedy - dzień otwarty w Tartaku

sob., 05 mar

|

Sala przy Kaplicy

Europejski Dzień Logopedy - dzień otwarty w Tartaku

Zapraszamy opiekunów wraz z dziećmi na spotkania indywidualne z Panią Anną W., lokalnym logopedą i oligofrenopedagogiem. Na miejscu będzie możliwość przeprowadzenia badania przesiewowego dla dzieci. Wydarzenie jest bezpłatne.

Bardzo przepraszamy ale rejestracja jest już niestety zamknięta
Dołącz do kolejnych wydarzeń

Czas i miejsce

05 mar 2022, 15:00 – 17:00 CET

Sala przy Kaplicy, Żurowa

Uczestnicy

O tym wydarzeniu

Język jest podstawowym narzędziem poznawania świata.

Bez tej umiejętności, nasze dzieci nie mają szans na stymulację swojego rozwoju. Przechodzenie na wyższy poziom rozwojowy, może okazać się bardzo trudny.W świecie opanowanym przez różnego rodzaju przekazy medialne, nasze dzieci codziennie są bombardowane ogromną dawką informacji, obrazów, które przeważnie nie stymulują ich rozwoju intelektualnego. Wady i zaburzenia mowy to bardzo powszechny problem. Dlatego praca z terapeutą jest niezbędna.

****Jeśli Twoje u swojego dziecka widzisz niepokojące sygnały, przedstawione w tabeli tutaj umów się na badanie przesiewowe swojego dziecka - będzie ono dostępne na tym wydarzeniu. 

Branie udziału w "Dniu Otwartym" jest bezpłatne. 

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa (zapisy przez stronę wydarzenia) w zwiazku z sytuacją epidemiologiczną i wymogiem, że w naszej obecnej sali przy Kaplicy może przebywać tylko 10-ciu uczestników. 

*** Uczestnicy przebywający w dniu zajęć na kwarantannie, w izolacji bądz uczestnicy zapisani na zajęcia, którzy w przeciągu 14 dni od wydarzenia mieli styczność z osobą zakażoną wirusem Covid, niestety nie będą mogli uczestniczyć w powyższym wydarzeniu.  Jeżeli tyczy się to Ciebie, zapraszamy do kontaktu w celu stworzenia kolejnej edycji tego wydarzenia. Zrobimy co możemy!

Do zobaczenia!

bottom of page