top of page
"Fitness w Tartaku" - zajęcia ruchowe dla dorosłych

pt., 18 mar

|

REMIZA OSP

"Fitness w Tartaku" - zajęcia ruchowe dla dorosłych

Zapraszamy osoby dorosłe na zajęcia ruchowe “Fitness w Tartaku” skierowane do osób, które chcą wyjść z domu i się "rozruszać". - więcej info poniżej...

Bardzo przepraszamy ale rejestracja jest już niestety zamknięta
Dołącz do kolejnych wydarzeń

Czas i miejsce

18 mar 2022, 19:00 – 19:45

REMIZA OSP, Żurowa

Uczestnicy

O tym wydarzeniu

"Fitness w Tartaku" to okazja na wyrwanie się z domu i zadbanie o swoje zdrowie, gdyż nic tak nie motywuje jak ćwiczenie w grupie fajnych, lubiących się poruszać ludzi. Zajęcia poprowadzi pani Agnieszka Blicharz, instruktorka zajęc "Zdrowy Kręgosłup". 

Czas trwania zajęć: 45 minut 

Sugerowane ubranie: wygodne, luźne ubranie;  legginsy, t-shirt, sportowe buty.

Uczestnictwo jest bezpłatne.

*Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa (zapisy przez stronę wydarzenia), ponieważ w związku z sytuacją epidemiologiczną i obecnymi restrykcjami w naszej obecnej sali przy Kaplicy może przebywać tylko 10-ciu uczestników.

*** Uczestnicy przebywający w dniu zajęć na kwarantannie, w izolacji bądź uczestnicy zapisani na zajęcia, którzy w przeciągu 14 dni od wydarzenia mieli styczność z osobą zakażoną wirusem Covid, niestety nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu stworzenia kolejnej edycji wydarzenia, w którym nie byli w stanie uczestniczyć.

Do zobaczenia!

bottom of page