top of page
“Jak mówić o sobie?” - rozmowa o pracę i nie tylko

wt., 22 lut

|

Sala przy Kaplicy

“Jak mówić o sobie?” - rozmowa o pracę i nie tylko

Czy jest Ci trudno mówić o sobie i przekazać słownie zakres Twoich umiejętności i to co wyróżnia Cię w danej grupie? Czy boisz się rozmowy kwalifikacyjnej o pracę? Chcesz dołączyć do grupy projektowej, gdzie musisz zaprezentować swój potencjalny wkład w projekt? Szukasz partnera w biznesie?

Bardzo przepraszamy ale rejestracja jest już niestety zamknięta
Dołącz do kolejnych wydarzeń

Czas i miejsce

22 lut 2022, 17:30 – 18:30 CET

Sala przy Kaplicy, Żurowa

O tym wydarzeniu

Zapraszamy młodzież młodzież, dorosłych, wszystkie osoby które zamierzają podjąć pracę, dołączyć do grupy projektowej lub udoskonalić swoje umiejętności interpersonalne.

Praca w małych grupach.

Na zajęciach będziemy odnajdywać nasze mocne i słabsze strony i kreować pozytywny opis “siebie”. Opowiadanie o sobie, np podczas rozmowy o pracę  to technika, która bazuje na  uświadomienie sobie swoich mocnych stron. Pozytywny odbiór siebie pomaga nie tylko w pracy czy w szkole ale i w codziennym życiu. Jeśli chcesz popracować z nami, przyjdź do Tartaku!

Przed zajęciami: zastanów się jakie są twoje mocne i słabe strony w odniesieniu do planów (pracy, projektu, grupy) do jakiej chciałbyś dołączyć.

Nie stresuj się jeśli nie masz pojęcia. Bądź otwarty i pozytywny.

**Zajęcia są bezpłatne.

Prosimy o wczesniejsze potwierdzenie uczestnictwa (zapisy przez stronę wydarzenia) w związku z sytuacją epidemiologiczną i wymogiem, iż w naszej obecnej sali przy Kaplicy może przebywać tylko 10-ciu uczestników.

***Jezeli chcieliby Państwo wesprzeć działania Tartaku i uważają je Państwo za wartościowe,  - prosimy wg uznania złożyć donację do puszki w kaplicy. Donacja jest nieobowiązkowa.

**** Uczestnicy przebywajacy w dniu zajęć na kwarantannie, w izolacji bądz uczestnicy zapisani na zajęcia, którzy w przeciągu 14 dni od wydarzenia mieli styczność z osobą zakażoną wirusem Covid, niestety nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu stworzenia kolejnej edycji wydarzenia, w którym nie byli w stanie uczestniczyć. Zrobimy co możemy!

Do zobaczenia! 

bottom of page