top of page
Kreatywne miasto - warsztat dla dzieci i młodzieży (10+)

sob., 26 lut

|

Sala przy Kaplicy

Kreatywne miasto - warsztat dla dzieci i młodzieży (10+)

Zapraszamy dzieci i młodzież (10+) na warsztat “Kreatywne miasto” gdzie będziemy tworzyć dekoracyjne domki na bazie z drewna.

Bardzo przepraszamy ale rejestracja jest już niestety zamknięta
Dołącz do kolejnych wydarzeń

Czas i miejsce

26 lut 2022, 18:00 – 19:00

Sala przy Kaplicy, Żurowa

Uczestnicy

O tym wydarzeniu

Koszt i organizacja: 

Zajęcia są bezpłatne

Materiały będą dostarczone przez organizatorów.  

*Prosimy o wczesniejsze potwierdzenie uczestnictwa (zapisy przez stronę wydarzenia) w związku z sytuacją epidemiologiczną i wymogiem, iż w naszej obecnej sali przy Kaplicy może przebywać tylko 10-ciu uczestników.

**Podczas rejestracji, bardzo prosimy o uważne wpisywanie maila do systemu. W razie pomyłki, niestety nie otrzymają Państwo maila zwrotnego z potwierdzeniem zapisu. Nie otrzymają też Państwo korespondencji dotyczącej, grup, zmiany godzin, czy odwołania zajęć z Kreatywnego Tartaku.

***Jeżeli z różnych powodów nie mogą Państwo uczestniczyć w zajęciach, proszę nas poinformować - kreatywny.tartak@gmail.com - a my ogłosimy informacje o dostępnym, wolnym miejscu. Dziękujemy!

**** Uczestnicy przebywajacy w dniu zajęć na kwarantannie, w izolacji bądz uczestnicy zapisani na zajęcia, którzy w przeciągu 14 dni od wydarzenia mieli styczność z osobą zakażoną wirusem Covid, niestety nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu stworzenia kolejnej edycji wydarzenia, w którym nie byli w stanie uczestniczyć. 

Do zobaczenia! 

bottom of page