top of page
Samoobrona - spotkanie pokazowe

wt., 22 mar

|

REMIZA OSP

Samoobrona - spotkanie pokazowe

Zapraszamy społeczność z Żurowej i pobliskich miejscowości na spotkanie pokazowe z samoobrony. Po pokazie będzie możliwość zapisu na płatne zajęcia z karate.

Registration is closed
See other events

Czas i miejsce

22 mar 2022, 16:30 – 17:30

REMIZA OSP, Żurowa, Poland

Uczestnicy

O tym wydarzeniu

  • Jeżeli zgromadzi się 20 chętnych, uczestnicy zajęcia pokazowego będą mogli zapisać się na 10 spotkań-zajęć z Karate (płatnych trenerowi - Tartak nie pobiera opłaty ani prowizji natomiast tylko organizuje darmowe spotkanie pokazowe).
  • W zajęciach z karate może uczestniczyć każdy - nie ma ograniczeń wiekowych.
  • Dzieci zainteresowane zajęciami z karate muszą przyjść na spotkanie pokazowe z rodzicem w celu podjęcia decyzji o zapisie (informacje związane z kosztem będą przekazane przez trenera).
  • Zajęcia z karate będą najprawdopodobniej odbywać się na terenie Remizy Strażackiej w Żurowej.
  • Dalsze informacje związane z logistyką karate przekażemy po spotkaniu pokazowym.

Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy o wczesniejsze potwierdzenie uczestnictwa (zapisy przez stronę wydarzenia) w związku z sytuacją epidemiologiczną i wymogiem, iż w naszej obecnej sali przy Kaplicy może przebywać tylko 10-ciu uczestników.

*** Uczestnicy przebywajacy w dniu zajec na kwarantannie, w izolacji bądz uczestnicy zapisani na zajęcia, którzy w przeciągu 14 dni od wydarzenia mieli styczność z osobą zakażoną wirusem Covid, niestety nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu stworzenia kolejnej edycji wydarzenia, w którym nie byli w stanie uczestniczyć. 

Dziękujemy!

bottom of page