top of page
Sensoplastyka® (7+ lat)

sob., 26 mar

|

Sala przy Kaplicy

Sensoplastyka® (7+ lat)

Zajęcia sensoryczne, podczas których buzią, rączkami, nóżkami a także łokciami czy też kolanami będą poznawać różne faktury, smaki, kolory i zapachy. * Będzie to "jadalna piaskownica", w której będziemy sypać, mieszać, lepić, malować, zgniatać, Koszt materiałów: 15 zł. Więcej inf. poniżej...

Bardzo przepraszamy ale rejestracja jest już niestety zamknięta
Dołącz do kolejnych wydarzeń

Czas i miejsce

26 mar 2022, 14:00 – 14:45

Sala przy Kaplicy, Żurowa

Uczestnicy

O tym wydarzeniu

Sensoplastyka dla dzieci to cykl zajęć, które odbywają się w małych grupach i trwają od 45 do 60 minut.

Na zajęciach sensoplastyki dziecko angażuje wszystkie zmysły: wzrok, dotyk, słuch, węch i smak. Z jednej strony to zajęcia bardzo atrakcyjne i kreatywne, a z drugiej – intensywnie stymulujące rozwój dziecka.

Koszt materiałów warsztatowych: 15 zł.

Instruktor: Anna W. 

Celem sensoplastyki jest wspieranie rozwoju umiejętności radzenia sobie z własnymi emocjami oraz zdolności do współpracy, porozumiewania się z innymi i działania w grupie. 

Co się wydarzy podczas warsztatów:

Zajęcia sensoryczne, podczas których buzią, rączkami, nóżkami a także łokciami czy też kolanami będą poznawać różne faktury, smaki, kolory i zapachy.

*Będzie to "jadalna piaskownica", w której będziemy sypać, mieszać, lepić, malować, zgniatać, wąchać, smakować a przede wszystkim kreatywnie się stymulować. To swoboda działania na otwartej przestrzeni, spontaniczna aktywność bez poleceń, z wykorzystaniem tylko i wyłącznie produktów spożywczych.

Do zobaczenia! 

*Prosimy o wczesniejsze potwierdzenie uczestnictwa (zapisy przez strone wydarzenia) w zwiazku z sytuacją epidemiologiczną i wymogiem, iż w naszej obecnej sali przy Kaplicy może przebywać tylko 10-ciu uczestników.

**Zarejestrowani uczestnicy przebywajacy w dniu zajec na kwarantannie, w izolacji bądz uczestnicy zapisani na zajęcia, którzy w przeciągu 14 dni od wydarzenia mieli styczność z osobą zakażoną wirusem Covid, niestety nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu stworzenia kolejnej edycji wydarzenia, w którym nie byli w stanie uczestniczyć. Zrobimy co możemy!

bottom of page