top of page
"Fitness w Tartaku" - zajęcia ruchowe dla dorosłych

sob., 19 lut

|

Sala przy Kaplicy

"Fitness w Tartaku" - zajęcia ruchowe dla dorosłych

Zapraszamy osoby dorosłe na zajęcia ruchowe “Fitness w Tartaku” skierowane do osób, które chcą wyjść z domu i się "rozruszać". Technika zajęć oparta jest na "chodzeniu" - naturalnym ruchu ludzkiego ciała. - więcej info poniżej...

Bardzo przepraszamy ale rejestracja jest już niestety zamknięta
Dołącz do kolejnych wydarzeń

Czas i miejsce

19 lut 2022, 18:00 – 18:45

Sala przy Kaplicy, Żurowa

O tym wydarzeniu

Zajęcia te są na tyle proste, że nie wymagają specjalnego przygotowania. Są adekwatne dla osób, które chciałyby rozpocząć przygodę z fitness ale nie mają doświadczenia bądź wysokiej kondycji potrzebnej do wykonywania zaawansowanych ćwiczeń ruchowych.

"Fitness w Tartaku" to okazja na wyrwanie się z domu i zadbanie o swoje zdrowie, gdyż nic tak nie motywuje jak ćwiczenie w grupie fajnych, lubiących się poruszać ludzi. Ula F., która wykonuje je w domu codziennie, uważa, że sa naprawde świetne i warto spróbować.

Czas trwania zajęć: 45 minut Zajęcia koordynowane przez Ulę F. (zespół tartaku) - jednakże ćwiczenia będziemy śledzić z ekranu dużego telewizora w sali przy Kaplicy

Sugerowane ubranie: wygodne, luźne ubranie;  legginsy, t-shirt, sportowe buty.

Uczestnictwo jest bezpłatne.

*Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa (zapisy przez stronę wydarzenia), ponieważ w związku z sytuacją epidemiologiczną i obecnymi restrykcjami w naszej obecnej sali przy Kaplicy może przebywać tylko 10-ciu uczestników.

**Jeżeli chcieliby Państwo wesprzeć działania Tartaku i uważają je Państwo za wartościowe, - prosimy wg uznania złożyć donację do puszki w kaplicy. Donacja jest nieobowiązkowa.

*** Uczestnicy przebywający w dniu zajęć na kwarantannie, w izolacji bądź uczestnicy zapisani na zajęcia, którzy w przeciągu 14 dni od wydarzenia mieli styczność z osobą zakażoną wirusem Covid, niestety nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu stworzenia kolejnej edycji wydarzenia, w którym nie byli w stanie uczestniczyć.

Zrobimy co możemy!

Do zobaczenia!

bottom of page