top of page
Warsztaty maturalne z biologii

sob., 19 lut

|

Sala przy Kaplicy

Warsztaty maturalne z biologii

Zapraszamy młodzież z Żurowej i pobliskich miejscowości na warsztaty maturalne z biologii. Zajęcia poprowadzi mgr Justyna Czerkies, nauczyciel z prawie 10 letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć indywidualnych przygotowujących do matury z biologii i chemii. - więcej info poniżej.

Registration is closed
See other events

Czas i miejsce

19 lut 2022, 14:30 – 15:30

Sala przy Kaplicy, Żurowa, Poland

Uczestnicy

O tym wydarzeniu

“Jeżeli podjąłeś się matury z biologii, co jest nie lada wyzwaniem i chcesz oszlifować diamencik swojej wiedzy rozwiązując zadania maturalne - zapraszamy do Tartaku. Na pierwszych zajęciach pewnik maturalny – METODOLOGIA EKSPERYMENTU. Przygotuj się na ostre cięcie typowych błędów maturalnych. Otrzymasz wszelkie niezbędne materiały, weź ze sobą długopis i otwartą głowę.”  mgr Justyna Czerkies

Wymagana liczba uczestników: minimum 6 

Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy o wczesniejsze potwierdzenie uczestnictwa (zapisy przez stronę wydarzenia) w związku z sytuacją epidemiologiczną i wymogiem, iż w naszej obecnej sali przy Kaplicy może przebywać tylko 10-ciu uczestników.

*** Uczestnicy przebywajacy w dniu zajec na kwarantannie, w izolacji bądz uczestnicy zapisani na zajęcia, którzy w przeciągu 14 dni od wydarzenia mieli styczność z osobą zakażoną wirusem Covid, niestety nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu stworzenia kolejnej edycji wydarzenia, w którym nie byli w stanie uczestniczyć. Zrobimy co możemy!

bottom of page