top of page
Warsztaty maturalne z biologii

sob., 09 kwi

|

Sala przy Kaplicy

Warsztaty maturalne z biologii

Zapraszamy młodzież z Żurowej i pobliskich miejscowości na warsztaty maturalne z biologii. Zajęcia poprowadzi mgr Justyna Czerkies, nauczyciel z prawie 10 letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć indywidualnych przygotowujących do matury z biologii i chemii. - więcej info poniżej.

Registration is closed
See other events

Czas i miejsce

09 kwi 2022, 16:00 – 16:45

Sala przy Kaplicy, Żurowa, Poland

Uczestnicy

O tym wydarzeniu

Drugi warsztat maturalny z biologii jest kontynuacją zajęć poświęconych metodologii eksperymentu, ze szczególnym naciskiem na tworzenie wykresów i tabel. Ponadto biologiczny must-have - WODA.

Chętnie powitamy nowe osoby, które zasila biologiczny team Tartaku.

“Jeżeli podjąłeś się matury z biologii, co jest nie lada wyzwaniem i chcesz oszlifować diamencik swojej wiedzy rozwiązując zadania maturalne - zapraszamy do Tartaku. Na pierwszych zajęciach pewnik maturalny – METODOLOGIA EKSPERYMENTU. Przygotuj się na ostre cięcie typowych błędów maturalnych. Otrzymasz wszelkie niezbędne materiały, weź ze sobą długopis i otwartą głowę.”  mgr Justyna Czerkies

Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy o wczesniejsze potwierdzenie uczestnictwa (zapisy przez stronę wydarzenia) w związku z sytuacją epidemiologiczną i wymogiem, iż w naszej obecnej sali przy Kaplicy może przebywać tylko 10-ciu uczestników.

bottom of page