top of page
"Zdrowy kręgosłup" - zajęcia ogólnousprawniające

wt., 12 kwi

|

Sala przy Kaplicy

"Zdrowy kręgosłup" - zajęcia ogólnousprawniające

Zapraszamy osoby dorosłe a szczególnie starsze panie oraz mamy na ćwiczenia ogólnousprawniające z panią fizjoterapeutką Agnieszką Blicharz. - więcej info poniżej...

Bardzo przepraszamy ale rejestracja jest już niestety zamknięta
Dołącz do kolejnych wydarzeń

Czas i miejsce

12 kwi 2022, 19:00 – 20:00

Sala przy Kaplicy, Żurowa

Uczestnicy

O tym wydarzeniu

Zajęcia skupiają się na ćwiczeniach ogólnousprawniających ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki zdrowego kręgosłupa. Pomagają wzmocnić mięśnie, ścięgna i więzadła. Poprawiają wytrzymałość, koordynację ruchowa, stabilizację i równowagę naszego ciała.

  • Ćwiczenia przeznaczone są dla wszystkich, szczególnie dla osób starszych i mam.
  • Zajęcia podzielone będą na 3 części: rozgrzewka do muzyki, zajęcia główne, i ćwiczenia rozciągające z fizjoterapią oddechową.

Jak się przygotować:

Prosze zabrać sportowe ubranie, wygodne buty i matę do ćwiczeń.

Uczestnictwo jest bezpłatne.

  • Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa (zapisy przez stronę wydarzenia), ponieważ w związku z sytuacją epidemiologiczną i obecnymi restrykcjami w naszej obecnej sali przy Kaplicy może przebywać tylko 10-ciu uczestników.
  • Uczestnicy przebywający w dniu zajęć na kwarantannie, w izolacji bądź uczestnicy zapisani na zajęcia, którzy w przeciągu 14 dni od wydarzenia mieli styczność z osobą zakażoną wirusem Covid, niestety nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach.

Do zobaczenia!

bottom of page