top of page

Darczyńcy Tartaku

Nasze najserdeczniejsze podziękowania kierujemy w stronę naszych Darczyńców.

Dziękujemy, że razem z nami wspieracie kreatywny i intelektualny rozwój dzieci i młodzieży.

Darczyńcy
i przyjaciele Tartaku
2022

752ECC8C-FC65-48DE-9118-43FFD3994B4C.heic
0B3AA99F-A7DC-4DF3-A020-A4317E51B0B1.jpeg
CE28973A-B5EF-4CC1-97C5-65DE60B18EB3.jpg
IMG_2140.jpeg
096CF0B5-EFD5-42D8-BE9B-F5A08BCDD0C6.jpg
93D717A2-0183-43A8-A8BB-6B4767BBE2EB.jpg
9E9AABB4-BED3-4A89-BE64-ABFF032DBCF8.jpg
1C139208-9E80-40F7-8F7B-173859437042.jpg

Apteka Witaminka Szerzyny - Ewa Sokół - fundatorka materiałów warsztatowych na zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Aleksandra Bąk - wolontariuszka, uczestniczka akcji sprzedaży palm i akcentów wielkanocnych, z których dochód przeznaczony jest na dalszy rozwój Kreatywnego Tartaku i organizację zajęć dla dzieci i młodzieży.

 

Agnieszka Blicharz - fizjoterapeutka, instruktorka zajęć "Zdrowy Kręgosłup" i "Fitness w Tartaku".

Jakub Ciombor - wolontariusz wspierający warsztaty “Palmy Wielkanocne” oraz sprzedaż palm z których dochód jest przeznaczony na dalszy rozwój Kreatywnego Tartaku i organizację kolejnych zajęć dla dzieci i młodzieży.

Monika Ciombor - wolontariuszka Tartaku, wspomagająca akcję "palmy wielkanocne" i sprzedaż palm, z których dochód jest przeznaczony na dalszy rozwój Kreatywnego Tartaku i organizację kolejnych zajęć dla dzieci i młodzieży.

Katarzyna Cygan - fundatorka gier i puzzli do sali przy Kaplicy;  wspomagająca akcję sprzedaży akcentów wielkanocnych poprzez wykonanie wianków.  

Mateusz Czeluśniak - sponsor materiałów warsztatowych do przygotowania stroików wielkanocnych.

 

Justyna Czerkies - nauczycielka, instruktorka zajęć przygotowawczych do matury z biologii. 

 

Aleksandra Duda - kosmetolog, instruktorka zajęć z dziedziny kosmetologii. 

 

Bogumiła Duda - wolontariuszka Tartaku, wspomagająca akcję "palmy wielkanocne" z których dochód jest przeznaczony na dalszy rozwój Kreatywnego Tartaku i organizację kolejnych zajęć dla dzieci i młodzieży.

 

Magdalena Duda - wolontariuszka Tartaku, wspomagająca kiermasz wielkanocny poprzez wykonanie stroików i dekoracji.

Marcin Duda - sponsor drewnianych jajek wielkanocnych, z których dochód zasili przyszłe inicjatywy Tartaku.

Natalia Duda - wolontariuszka Tartaku, wspomagająca kiermasz wielkanocny poprzez wykonanie stroików i dekoracji.

Szczepan Duda - organista Parafii Żurowa, sponsor 5-metrowej, wielkanocnej palmy, zwycięzca aukcji charytatywnej, której dochód przeznaczony jest na dalszy rozwój Kreatywnego Tartaku i organizację zajęć dla dzieci i młodzieży.

 

Ula Furman - psycholog,  współzałożycielka Kreatywnego Tartaku, organizatorka zajęć i przestrzeni, instruktorka "Tańca z angielskim", "Angielskiego do matury", "Angielskiego dla dorosłych", “Czytamy w Tartaku”, zajęć z dziedziny biznesu, i warsztatów kreatywnych dla dzieci. Fundatorka i administratorka strony www Tartaku, edytorka tekstów i zdjęć na stronę i media społecznościowe. Fundatorka materiałów warsztatowych i wyposażenia Tartaku.

Katarzyna Gruszkowska - wolontariuszka Tartaku, wspomagająca akcję "palmy wielkanocne" z których dochód jest przeznaczony na dalszy rozwój Kreatywnego Tartaku i organizację kolejnych zajęć dla dzieci i młodzieży.

 

Krzysztof Hanzlik - dietetyk kliniczny, gość “Spotkania z dietetykiem”.

Anna Jamro - wolontariuszka Tartaku, wspomagająca akcję "Palmy wielkanocne" z których dochód jest przeznaczony na dalszy rozwój Kreatywnego Tartaku i organizację kolejnych zajęć dla dzieci i młodzieży.

 

Wojciech Jamro - sponsor drewnianych jajek wielkanocnych, z których dochód zasili przyszłe inicjatywy Tartaku.

 

Dawid Jarek - instruktor i animator "Planszówek w Tartaku."

 

Emilia Jarek - animatorka zajęć "Planszówki" w Tartaku.

 

Ewa Jarek Mikrut- Ewa Jarek - wolontariuszka Tartaku, animatorka dzieci i młodzieży. Kreatorka palm wielkanocnych, uczestniczka akcji sprzedaży palm i dekoracji wielkanocnych, z których dochód jest przeznaczony na dalszy rozwój Kreatywnego Tartaku i organizację kolejnych zajęć dla dzieci i młodzieży.

Jolanta Jarek - wolontariuszka Tartaku, wspomagająca akcję "palmy wielkanocne" z których dochód jest przeznaczony na dalszy rozwój Kreatywnego Tartaku i organizację kolejnych zajęć dla dzieci i młodzieży.

Ula Jarek - instruktorka warsztatów z szydełkowania, makramy, kwiatów, palm wielkanocnych, animatorka dzieci i młodzieży. Kreatorka palm wielkanocnych, uczestniczka akcji sprzedaży palm i dekoracji wielkanocnych, z których dochód jest przeznaczony na dalszy rozwój Kreatywnego Tartaku i organizację kolejnych zajęć dla dzieci i młodzieży.

Marta Jodłowska - wolontariuszka, uczestniczka akcji sprzedaży palm i dekoracji wielkanocnych, z których dochód przeznaczony jest na dalszy rozwój Kreatywnego Tartaku i organizację kolejnych zajęć dla dzieci i młodzieży.

 

Beata i Andrzej Lenart - firma Klex - ofiarodawcy materiałów warsztatowych na przyszłe zajęcia.

Anna Mężyk - fundatorka gier i puzzli do sali przy Kaplicy.

Eliza Mikrut - wolontariuszka Tartaku, wspomagająca akcję "palmy wielkanocne" z których dochód jest przeznaczony na dalszy rozwój Kreatywnego Tartaku i organizację kolejnych zajęć dla dzieci i młodzieży.

Kinga Mikrut - wolontariuszka, kreatorka palm wielkanocnych, m.in 5-metrowej palmy wielkanocnej, 2022.

 

Maria Mikrut - fundatorka materiałów na warsztaty dla dzieci. 

Nikola Mikrut - wolontariuszka, kreatorka palm wielkanocnych, uczestniczka akcji sprzedaży palm, z których dochód przeznaczony jest na dalszy rozwój Kreatywnego Tartaku i organizację kolejnych zajęć dla dzieci i młodzieży.

Wojciech Mikrut - radny gminy, wspomagający akcję "palmy wielkanocne"  poprzez przygotowanie 5-metrowej palmy wielkanocnej.

Monika Nalepka - wolontariuszka Tartaku, wspomagająca akcję "palmy wielkanocne" z których dochód jest przeznaczony na dalszy rozwój Kreatywnego Tartaku i organizację kolejnych zajęć dla dzieci i młodzieży.

 

Ochotnicza Straż Pożarna, Żurowa - wykonanie krzyży na Drogę Krzyżową podczas Wielkiego Tygodnia.

 

Agnieszka Rąpała - fundatorka gier i puzzli do sali przy Kaplicy.

 

Ks. Proboszcz Zbigniew Rusin  - gospodarz Tartaku, doradca merytoryczny i propagator inicjatyw rozwojowych i edukacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz integracji religijnej i społecznej w miejscowości Żurowa. 

 

Edward Rutkowski - propagator integracji międzypokoleniowej i inicjator “Brydża sportowego”.

 

Samoobrona i karate - instruktorzy spotkania pokazowego dla dzieci i młodzieży. 

 

Katarzyna Smołucha - farmaceutka, współzałożycielka Kreatywnego Tartaku, organizatorka zajęć i przestrzeni, animatorka uczestników, instruktorka warsztatów “Kreatywne miasto”i organizatorka spotkań integracyjnych “Baby w Tartaku”, reprezentantka lokalnej społeczności. Fundatorka materiałów warsztatowych i wyposażenia Tartaku. Kreatorka dekoracji i przedmiotów na aukcje i kiermasze Tartaku. 

 

Krzysztof Smołucha - fundator i wykonawca materiałów kreatywnych na warsztaty w Tartaku. 

 

Szczepan Sroka - sponsor pędzli na warsztaty kreatywne dla dzieci i młodzieży. 

Monika Walczyk - wolontariuszka Tartaku, wspomagająca akcję "palmy wielkanocne" z których dochód jest przeznaczony na dalszy rozwój Kreatywnego Tartaku i organizację kolejnych zajęć dla dzieci i młodzieży.

Bernadetta Warzecha - fundatorka gier i puzzli do sali przy Kaplicy.

 

Anna Witkowska - logopeda, oligofrenopedagog, nauczycielka i farmaceutka. Organizatorka zajęć i przestrzeni, animatorka uczestników, trenerka warsztatów Sensoplastyki® i organizatorka spotkań dla dzieci i rodziców z dziedziny logopedii.  Reprezentantka lokalnej społeczności. Fundatorka materiałów warsztatowych i wyposażenia Tartaku. Kreatorka dekoracji i przedmiotów na aukcje i kiermasze Tartaku.

Zuzanna Zbylut - wolontariuszka, uczestniczka akcji sprzedaży palm i dekoracji wielkanocnych, z których dochód przeznaczony jest na dalszy rozwój Kreatywnego Tartaku i organizację kolejnych zajęć dla dzieci i młodzieży.

bottom of page