top of page

O Tartaku

Idea stworzenia edukacyjnej i kreatywnej przestrzeni w Żurowej narodziła się z potrzeb lokalnej społeczności jak i potrzeby samorealizacji inicjatorów. 

Zarówno dzieci jak i dorośli potrzebują miejsca do integracji, wspólnej nauki, rozwijania kreatywności, czy też zwykłego bycia razem. 

 

Kreatywny Tartak to przestrzeń zdobywania wiedzy, wsparcia, zadawania pytań i dobrej rady. To miejsce, gdzie pracujemy nad własnymi wyzwaniami i umacniamy poczucie swojej własnej wartości. To miejsce gdzie możemy zaczerpnąć wiedzy, doskonalić swoje umiejętności, czy praktykować wolontariat i umiejętności społeczne. 

 

Działamy we współpracy z mgr Zbigniewem Rusinem, Księdzem Proboszczem Parafii św. Małgorzaty w Żurowej w przestrzeni Sali przy Kaplicy. Łączy nas przesłanie, że każdy człowiek wnosi do swojej społeczności wartość i różnorodne umiejętności. Naszym zadaniem jest wsparcie rozwoju dzieci i młodzieży oraz stwarzanie możliwości integracji. Dostęp do wysokiej jakości zajęć i warsztatów nie musi być nieodłączną wartością “życia w mieście” a kreatywność jest częścią rozwoju “pełnego” człowieka.

238150913_4378291965526053_4202930699786169986_n.jpg

Katarzyna Smołucha

DSC_6276 (1).jpg

Ula Furman

bottom of page